Ray StevensonI

George Raymond Stevenson

7,5
13 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Stevenson

Jako że od pewnego czasu Ray stał jednym z moich ulubionych aktorów czas żebym dorzucił swoje trzy grosze do dyskusji. Uważam Stevensona za człowieka wybitnego. Dosłownie w każdym filmie w którym bierze udział, potrafi wykreować świetną sylwetke granego przez siebie bohatera. Najlepsze to oczywiście Dagonet, Tytus Pullo, Frank Castle. Jednak najważniejszym faktem dla mnie jest to że Ray nie sprzedaje swojego życia prywatnego wścibskim mediom. Ten człowiek ma czyste konto - żadnego skandalu. Żaden portal internetowy typu " Pudelek " nie może sie do niego przyczepić. Nigdy nie usłyszymy o nim że ćpa, że przepija pieniądze, obraża mniejszości narodowe. To właśnie brak skandali sprawia że mało kto o nim słyszy, a większość uznaje go za aktora 3 - ligowego, co jest największym błędem. W dzisiejszych chorych i sztucznych czasach rzadko trafia się ktoś taki. Z czystym sumieniem moge nazwać go następcą aktorów Anthony'ego Hopkinsa czy Seana Connery'ego. Wielki talent aktorski i klasa w jednym. Tak trzymać Ray!!!!!!

PS. Prosze o wrzute bardziej aktualnego zdjęcia np.

http://www.imdb.com/media/rm470523136/nm0829032

Hannibal_Lecter_4

Ray to wspaniały aktor, mam nadzieje że dzięki roli w War Zone będzie bardziej dostrzegany przez współczesną kinematografię (Tak na marginesie chętnie widziałbym go jako Johna Connora w najnowszych Terminatorach, zamiast Bale'a). Pozatym Punisher - tylko z twarzą Stevensona i nikogo innego;)

Hannibal_Lecter_4

Zgadzam się w Wami , świetny jest.
Jego rola w Królu Arturze strasznie mi się podobała , ale inne również ; ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones