Ray StevensonI

George Raymond Stevenson

7,5
13 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Stevenson

Nie uważacie że MARVEL zamiast powierzenia mu ról takich jak Punisher czy Volstagg, powinien zaproponować mu rolę Cabel'a w zbliżającym się pomalutku widowisku X - Force?

Myślę że pasowałby jak cholera!

Ma szanse na angaż? Jak na razie tylko Ray i Chris Evans grali różne role w świecie Marvela.
Czy Stevenson będzie pierwszym który dostanie 3' angaż jako zupełnie inna postać w komiksowym universum?

Tullio

a co powiesz na angaż Raya do filmów DC ? Bo nadawałby sie na Slade'a Wilsona /Deathstroke'a który jest najemnikiem i płatnym zabójcą.

img2.wikia.nocookie.net/__cb20140110223240/arkhamcity/images/1/17/Arkham_Origins _Deathstroke_Unmasked.jpg
Oczywiście,jako Cable zniszczyłby system swoją genialną grą . Chętnie zobaczyłbym go w tej roli ,ale jeśli nie Ray miałby wystąpić jako Cable to proponuje Michaela Biehna i Stephena Langa

dawid10809

Biehn jeszcze ujdzie ale Lang chyba jest za stary i za chudy. a co do Deathstroke'a to myślę że dobrze kombinujesz ^^

Tullio

innym moim typem na Cable'a jest Adam Baldwin. Ma wzrost,wage ,wiek i wygląd. poza tym wiesz ,Cable jest w przedziale wiekowym 50-60 lat więc Lang sie zalapie
a może tak : na deathstroke'a Stephen Lang,Ray Stevenson,Brad Pitt,Sean Bean
a na Cable
Gerard Butler
Stevenson
Dolph Lundgren
Liam Neeson

Tullio

Chyba znalazłem idealnego Cable'a
fc01.deviantart.net/fs71/i/2013/066/4/4/cable_x_men_by_djray1985-d5es5gp.png
nie wiem kim jest ten facet ale musze go odnalezc i namowic go do grania Nathana

Tullio

W roli Punishera spisał się znakomicie!
Myślę że jako Cable też dałby rade, patrząc że obie postacie wiele się nie różnią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones