Jerry Bruckheimer

Jerome Leon Bruckheimer

8,0
2 281 ocen pracy producenta
powrót do forum osoby Jerry Bruckheimer

Najbardziek kiczowate filmy to właśnie z jego ręki wyszły. Obok Joela Silvera to najrzałośniejsi producenci. Za dużo kasy, zero talentu.


















Dude_

no ale kase se trzepią. nie lubie tego co robi że ojej.
miał kilka fajnych filmów ale 90 % to chały.

ale bądzmy szczerzy, jakbym mogł robić takie kupaśne filmy i zgarniać taką kase jak on, to nie wahałbym sie ani chwili:)

profix

ps Joel Silver, hmmm, mozna nazekać, ale za matrixa cz 1 wszystko mu wybaczam

Dude_

zero talentu phi to ty masz zero rozumu to producent przede wszystkim jak by nie on to amerykańskie kino kulało by i to strasznie "kicz"??? myślisz pojęcia dziecino Deja Vu matrix albo bad boys to dla ciebie kicz tak?? nie ośmieszaj się bo ten komentarz jest żałosny połowa seriali kryminalnych jakie oglądasz jest jego produkcji ale widocznie ciebie ciągnie w kierunku "Sędzi Anny..", "detektywów" albo "Sue Thomas słyszących oczu FBI" a może nowego polsatowskiego hitu jakim niewątpliwie będzie "Malinowski&partnerzy" hehe i kto tu jest phatetic wielbicielu wielkiej kinematografii nie każdy film to requiem dla snu czy donnie darko ale bez tych produkcji (mam na myśli te Jerrego takie dziecko jak ty pewnie nie umie czytać między wierszami dlatego też wszystko ci objaśniam)kino było by nie przystępne dla wszystkich ale taka ograniczona i krytycznie nastawiona osoba jak ty nie jest w stanie tego zrozumieć no cóż życie...

Sledz136

A co to wogóle jest "Sue Thomas słyszących oczu FBI" "Malinowski&partnerzy":) Ja telewizji nie oglądam, bo nawet nie mam. I nie mówie że wszystkie jego (Brickheimera) filmy są kiczowate. Napewno to te do spółki z Bay'em! "Deja Vu" i "Bad Boys" są nawet znośne.
Silver jest dużo lepszy, z nim sie nieco rozpędziłem. Rzeczywiście w porównaniu do Bruckheimer'a to artysta. "Szklane pułapkki", "Zabójcze bronie", zwracam honor

SmartDog

Ups. Napisałem z nie swojego konta;)
:
A co to wogóle jest "Sue Thomas słyszących oczu FBI" "Malinowski&partnerzy":) Ja telewizji nie oglądam, bo nawet nie mam. I nie mówie że wszystkie jego (Brickheimera) filmy są kiczowate. Napewno to te do spółki z Bay'em! "Deja Vu" i "Bad Boys" są nawet znośne.
Silver jest dużo lepszy, z nim sie nieco rozpędziłem. Rzeczywiście w porównaniu do Bruckheimer'a to artysta. "Szklane pułapkki", "Zabójcze bronie", zwracam honor

Dude_

"najRZałośniejsi" - i wszystko jasne......

Dude_

Jeżeli uważasz, że zarabianie grubych milionów dolarów na swoich produkcjach to zero telantu, to ja już nie mam siły. Prawda jest taka, że ten gość to jeden z najbardziej utalentowanych producentów. Bo od lat prezentuje nam ten sam "kicz", a jednak na jego filmy wciąż chodzą setki tysicy widzów.

Freeman47

Jak dla mnie stworzył wiele świetnych a nawet rewelacyjnych w swoim gatunku filmów rozrywkowych , jeszcze raz powtarzam ROZRYWKOWYM i żeby nikt mi tu zaraz nie wyjeżdżał że jego filmy są za mało ambitne

wisniorzech

Ja nie mówie że są za mało ambitne, są za mało rozrywkowe:) albo bym powiedział że rozrywkowe inaczej

Dude_

Nie wiem co masz np. do trylogii Piraci z Karaibów moim zdaniem świetny film rozrywkowy i to ci powie prawie każdy , do tego super filmy akcji
Bad Boys 1 i 2 , Skarb narodów 1 i 2 , Gliniarz z Beverly Hills 1 i 2 i można by wymienić jeszcze mnóstwo filmów.Ale jeśli uważasz że Piraci są za mało rozrywkowi to proponuje w ogóle odpuścić Hollywood i oglądać jakieś polskie dramaty psychologiczne :):):)

wisniorzech

Piraci rozrywkowi? 1 tak, ale jak zwąchał kase to zrobił kolejne beznadziejne części. Na siłe, aby się tylko coś działo, aby był Jonhnny, aby były efekty. Śmiechu warte. "Gliniarze z BH" ok, ale to raczej zasługa rezysera, scenarzysty i aktorów, nie jego:)

Dude_

Ludzie... Powiedzcie mi co robi wg was producent na planie filmowym?
Hm... ? Kładzie kasę, pilnuje by film/serial był takim jakim powinnien być by zarobić zielone...
Proszę... Nie porównujcie producenta do roli reżysera czy aktorów -.-'

GameGuten

to musze cie usiadomić, ze w takich produkcjach akurat producent ma najwiecej do gadania, bo własnie daje kase. i ma wpływ na wszystko. jak mu coś nie pasuje to może nawet rezysera zmienić (wypłacając odszkodowanie). większość produkcji hollywoodu idzie tym trybem.
a aktorzy to juz nie mają nic do powiedzenia, chyba że jest to De Niro, Nicholson, bądż Pacino. ale takich aktorów jest garstka.

inaczej jest w kinie autorskim, kiedy mamy do czynienia z uznanym reżyserem. np taki Woody Allen, on decyduje o wszystkim, aktorzy grają za marne pieniądze.

profix

Ja tam lubię jego CSI NY i Miami chociażby :P

Happy93

Czy Wy calkowicie zapomnieliscie o jego produkcjach typu: 'Helikopter w ogniu' czy 'Donnie Brasco'? Nie no rozumiem ze te filmy przeszkadzaja wam w wizji tego swietnego producenta jako jakiegos pustego milionera wiec je pomijacie, ale prawda jest taka, ze Jerry wyprodukowal pare porzadnych filmow z drugim dnem

de_niro_fan_500

sorry, Donnie Brasco chodzil mi poglowie jakos, nie wyprodukowal go Jerry, ale np. 'Pearla Harbor' tez swietny film

de_niro_fan_500

Jest świetnym producentem filmów ;P Niech nikt nie pieprzy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones