PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017332}
5,5 966
ocen
5,5 10 1 966
Pan Wypadek: Wakacje zabójcy
powrót do forum filmu Pan Wypadek: Wakacje zabójcy

Hej, moje pytanie brzmi czy eidzusl już ktoś ten film?? Hej TAJ to czy sceny walk są fajne i czy ogólnie dużo w tym filmie jest walk??? Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 3
Bodzio83_filmweb

Wczoraj obejrzałem i niestety słabo. Scen walk sporo, ale prawie żadna nie robi wrażenia. Nie umywa się do tego co widzieliśmy w roli Boyki w drugiej i trzeciej części. O scenariuszu nie wspomnę, bo tradycyjnie jest kretyński i choć od takiego kina trudno wymagać czegoś na poziomie to tutaj jest naprawdę słabo. Obejrzeć się da i można zapomnieć.

ocenił(a) film na 7
cacodemon666

Gdzie obejrzałeś?

ocenił(a) film na 3
krzychu1323

Z "tortów" pobrałem.

ocenił(a) film na 3
krzychu1323

Podaj email to Ci wrzucę link.

ocenił(a) film na 8
cacodemon666

Weź nie pieprz. Sceny walki są bardzo dobre w stylu filmów kung fu z lat 80/90-tych. Widać po twoim komentarzu że nic nie wiesz o tym jak wygląda dobra scena walki. Musisz się jeszcze dużo nauczyć w tym temacie.

ocenił(a) film na 3
Kacper_Zakrzewski_1756

Świetne sceny walk to są w Undisputed 2 i 3, a to co pokazane jest w Accident Man 2 to zupełnie nie ta liga. Może się Scott starzeje, a może się nie przyłożył do choreografii walk. Mnie się nie podobało i tyle.
Do tego ta licha i na siłę wciągnięta postać baby ninja, która kopie dupsko Adkinskowi... Oczywiście musiała to być silna niezależna kobieta Azjatka xd

ocenił(a) film na 8
cacodemon666

Tak jak napisałem nie masz pojęcia o tym jak wyglądają dobre sceny walki i nigdy nie będziesz miał. To będzie jedna z twoich wad.

ocenił(a) film na 3
Kacper_Zakrzewski_1756

Wychowałem się na kinie kopanym od końca lat 80 i do tego sam trenuję Muai Thai, więc daruj sobie kanapowy znafco.

ocenił(a) film na 8
cacodemon666

Dla mnie to nawet możesz mieć czarny pas we wszystkich stylach sztuk walki ale i tak nie masz pojęcia o dobrej scenie walki.

cacodemon666

Undisputed kijowe. Wszystko drewniane i zero wschodniej finezji - tylko ruskie napieprzanie kto mocniej. Tutaj za to różnorodność wygrywa. Praktycznie każda postać walczy mocno inaczej. Są "odzwierzęce" pochodne kung-fu, jest szalony berserkerowy styl klauna, trochę sambo i fajne karate na finał. Porównywać to do Undisputed, to jak porównać Keanu w Wicku do Seagala u Łukaszenki.

Każdą część Accident Mana warto obejrzeć dla scen walki.

ocenił(a) film na 8
cacodemon666

Nnnnnn

ocenił(a) film na 6
Kacper_Zakrzewski_1756

no to gdzie ten film można obejrzeć bo na żadnym VOD nie ma a widzę że oceny są filmu ?

ocenił(a) film na 8
Endi_Andrzej

https://mp4moviez.sbs/accident-man-2-hitmans-holiday-2022-english-movie-720p-hdr ip-800mb-download/

Endi_Andrzej

https://vizjer.com/film/pan-wypadek-wakacje-zabojcy-accident-man-2-2022

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones