PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 426
ocen
6,8 10 1 90426
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

powiedzcie mi kto na koncu filmu otwieral i zamykal brame? :D

ocenił(a) film na 3
rotanimod

Też się nad tym zastanawiałam, biorąc pod uwagę, że wcześniej potrzebne do tego były konie i ludzie...

alicja_p_filmweb

blad w filmie ;d

rotanimod

Mistrz Yoda telekinezą xD

ocenił(a) film na 2
rotanimod

Babcia krecąca korbką.

_Andrzej_

ale smieszne

ocenił(a) film na 7
rotanimod

też na tym się zastanawiałam... może moc Merlina przecież był uważany za czarnoksiężnika, ale powinni by pokazać i wyjaśnić jak to robi, a może na prawdę błąd w filmie...

Arthur_Pendragon7

moze po prostu ktos w murach zostal ;)

ocenił(a) film na 7
rotanimod

możliwe ;D

Arthur_Pendragon7

no inaczej nie mozna tego wytlumaczyc :d

ocenił(a) film na 5
rotanimod

To nic, lepsze jest to, że w różnych ujęciach brama jest otwarta, zaraz zamknięta, potem wpół otwarta, następnie w całości otwarta i za sekundę zamknięta. Najlepiej to widać po scenie jak ten 1 oddział został wybity i przez automatyczną bramę wychodzi tylko jeden.

CloudDeid

czyli otwarcie bramy mozna wytlumaczyc tym ,ze ktos zostall w murach i ja otworzyl ;) ale to co Ty napisales to po prostu blad w filmie ;)

rotanimod

Ten zdrajca, który uciekł na drzewo, potem z niego spadł, mówił, że za murem została tylko garstka wieśniaków, może właśnie tych odpowiedzialnych za otwieranie wrót? Gdy weszła pierwsza grupa to wieśniacy pochowali się, a Sasi nie szukali, tylko szli na wzgórze. Potem zamknięto wrota, i tak w kółko.

ocenił(a) film na 9
Burmistrz

nie wiem czy kojarzycie ale towarzyszył Arturowi gość który chciał zostać z nimi na zamarzniętym jeziorze i walczyć a Artur na to: " jeszcze nadejdzie czas na walkę dla ciebie".
i potem podczas ostatniej bitwy gdy 2 fala saskich oddziałów zaczęła walczyć są momenty pokazane walki na murach tego właśnie osobnika. ( nie pamiętam jak się zwał)
co prawda sam by bramy nie otworzył ale jakieś wytłumaczenie mamy:)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones