PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 426
ocen
6,8 10 1 90426
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

Foqua dokonał perwersyjnego gwałtu, na tej pięknej legendzie, a "Król Artur" jest obrzydliwym bękartem tego lubieżnego czynu! 2/10 (Jeden punkt za zdjęcia Idziaka, a drugi punkt za pannę Knightley) ...

Jacobi

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się w zupełności. Dobrze, że chociaż film był krótki, bo zasnęłabym chyba na kolejnym kwadransie mocno naciąganej rąbanki i sikającej krwi rodem z Martwicy mózgu...

Evelynn

Ja zaś spojrzałem ten film z dwóch różnych stron. Po pierwszym ogladnieciu filmu raziła mnie straszliwa niezgodnosc z wszelkimi legendami o królu Arturze i jego rycerzach... Lancelot ukazany jest w filmie jako leszczyk który chodzi i truje dupe Arturowi żeby zwijali sprzet i spadali jak najdalej... Wogóle film został przedstawiony w dziwnych czasach... Mówiac ścisle troszke herezji jest widoczne... Jeżeli potraktowac zas film od strony luznej histori wszytsko jest ok. Widz, ktory nigdyo legendzie Krola Artura nie slyszal bedzie zadowolony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones