PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95745}

Król Artur

King Arthur
6,8 90 426
ocen
6,8 10 1 90426
5,2 15
ocen krytyków
Król Artur
powrót do forum filmu Król Artur

Niektóre filmy ktore musze z moja klasa oglądac na histori sa ciekawsze!! Spodziewałam sie ze to bedzie cos takiego jak Troja, Gladiator, spodziewałam sie krwawych walk, a tu co?? Jechali, i jechali i jechali... Tak mnie to znudziło ze nawet nie potrafie tego filmu opowiedziec, tam po prostu nic sie nie działo!!

Daggi

Przez ten film straciłam 2 godziny z życiorysu :(

Daggi

Cóż... Mi ten film sie podobał. Ale masz w sumie troche racji. Szczerze mówiąc nie lubię obrzydliwych scen ociekających krwią, ale mogło sie tutaj troche wiecej dziać. Jedną rzeczą, która mnie rozśmieszyła była Ginewra. Cała jej postać. To było wręcz smieszne. Po 1: zabrakło im chyba pięniędzy na sukienki. Wokoło mróz, snieg, chłód, a ona zapierdziela po śniegu w leciutkiej sukience i płaszczyku...urocze:P Albo scena walki: wszyscy ubrani w zbroje, tarcze miecze itd, a nasza Ginewra biega po polu bitwy w kusej spódniczce i topie z rzemyków. I nawet się nie zadrasnęła:D Cóż za umiejętnośc. W ogóle, jak można było zrobić z Ginewry waleczną księżniczkę dzikiego plemienia???Zapomniałam nazwy:)
Podobała mi sie kompania Artura, w szczególności przystojny Lancelot;), Cliwe Owen grał dobrze, muzyka i zdjęcia były piękne.
Ogólnie oceniam 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones